اخبار و رويداد ها

  ابتكار برگزاري نمايشگاه خدمات شهري از اصفهان بوده است/ ذائقه شهروندان را از نمايشگاه ها استخراج مي كنيم

ابتكار برگزاري نمايشگاه خدمات شهري از اصفهان بوده است/ ذائقه شهروندان را از نمايشگاه ها استخراج مي كنيم

مدیر برنامه ریزی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: ابتکار برگزاری نمایشگاه خدمات شهری در کشور، از اصفهان بود که کلید آن از سال 1383 زده شد و پس از آن با فاصله چند سال، برخی شهرهای کشور به برگزاری چنین نمایشگاهی اقدام کردند.  
به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، مجید عرفان منش در بازدید از نمایشگاه تخصصی گل، گیاه، فضای سبز و مبلمان شهری، افزود: یکی از رسالت های شهرداری، ایجاد فضای کسب و کار مناسب در شهر است، به همین دلیل شهرداری خود را از نمایشگاه ها جدا نمی داند و در برگزاری این نمایشگاه نیز جلسات ستادی مشترکی تشکیل شد تا کیفیت مطلوب برگزاری به دست آید.
وی ادامه داد: برای ایجاد فضای حرفه ای نمایشگاه، تأکید زیادی بر حضور مشارکت کنندگان بخش صنایع جانبی مانند تجهیزات گلخانه ای و دیگر موارد در کنار محصولات و تولیدات داشتیم تا بخش تخصصی نمایشگاه ارتقا یابد.
عرفان منش، با اشاره به این که اصفهان یکی از مدرن ترین و به روزترین شهرها از نظر تجهیزات و خدمات شهری است، اظهار داشت: در سال های گذشته، مردم آشنایی چندانی با حوزه مبلمان شهری و خدمات شهر نداشتند اما با برپایی این نمایشگاه ها و فرهنگ سازی های لازم، شهروندان با ادبیات مبلمان شهری آشنا شده و این ارتقای سطح فرهنگی و علمی، ارایه خدمات برای شهرداری را نیز آسان تر کرده است.  
مدیر برنامه ریزی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان اذعان داشت: از طریق این نمایشگاه ها، ذائقه شهروندان را کشف و استخراج کرده و بر اساس آن برنامه ریزی می کنیم. در بخش تولید تجهیزات نیز شرکت ها طبق اعلام نیاز شهرداری و بر اساس مذاکرات قبلی، در خصوص ساخت نوع جدیدی از تجهیزات اقدام می کنند.
وی همچنین تأکید کرد: زمانی که مردم در چنین نمایشگاه هایی حضور می یابند و از نزدیک از غرفه شرکت های تولیدکننده این تجهیزات، بازدید می کنند احتمال آسیب رساندن و تخریب تجهیزات شهری کاهش می یابد و می توان امیدوار بود که شاهد حداقل تخریب و آسیب باشیم.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر